Kupując kabinę prysznicową New Trendy w komplecie z brodzikiem, jest również dobrana stricte do modelu obudowa do brodzika. Z biegiem czasu może się okazać, że ta część zestawu zużyła się i potrzeba jest ją wymienić na nową. W nowoczesnych sklepach z armaturą i akcesoriami łazienkowymi można zakupić obudowę do brodzika pod konkretny typ kabiny prysznicowej New Trendy.

Dlaczego należy zadbać o wysokiej jakości obudowy do brodzika?

W przypadku brodzików czy to kwadratowych, prostokątnych, czy półokrągłych należy dopilnować właściwego zabezpieczenia ich przed zniszczeniem mechanicznym i poprawie estetyki wykończenia konstrukcji kabiny prysznicowej New Trendy. Służą do celu obudowy do brodzika. Pełni ona wieloraką funkcję. Z jednej strony obudowa do brodzika w oczywisty sposób poprawia wygląd łazienki, z drugiej strony chroni przed zanieczyszczeniami czy też uszkodzeniami brodzika. Zakupując kabinę prysznicową New Trendy do jej wielkości dobiera się brodzik, a do jego modelu obudowę do brodzika. Najczęściej są to rozmiary 80×80, 90×90, ale w przypadku nietypowych kształtów w sklepach z akcesoriami łazienkowymi warto dopytać o możliwość zakupu niestandardowego kształtu.i rozmiaru.

Dlaczego warto kupić kabinę prysznicową New Trendy z brodzikiem głębokim?

Brodzik głęboki z obudową do brodzika zapewni równie estetyczne wykończenie przestrzeni co współczesne lekkie w formie brodziki płytkie. W porównaniu z brodzikami niskimi wysoki brodzik z obudową do brodzika w małej łazience będzie pełnić ważną funkcję. A mianowicie w prosty sposób stać się mini wanną, co docenią z całą pewnością właściciele brodzików z małymi dziećmi. Choć ich montaż jest o wiele bardziej czasochłonny, wysoki brodzik jest praktyczniejszy pod tym względem. Biorąc pod uwagę kabiny prysznicowe New Trendy z brodzikiem, standardowo w ofercie dostępne są modele o głębokości między 5 cm a 15 cm, licząc od dna do jego górnej krawędzi. Jednak można spotkać na rynku produkty, których głębokość przekraczać będzie nie tylko 20 cm, ale dochodzić też będzie do 30 cm.