Dawniej urządzając łazienkę podstawowym problemem do rozstrzygnięcia była decyzja co wybrać kabinę czy wannę. Obecnie coraz częściej spotyka się w mieszkaniach i domach wanny nowoczesne i kabiny prysznicowe New Trendy w jednej łazience. Jak urządzić łazienkę w nowym stylu?

Dlaczego warto postawić na wanny nowoczesne?

Decyzja o tym, by nie rezygnować z żadnej formy przyjemności, podyktowana jest udogodnieniami, jakie oferują nowoczesne wanny. Dzięki dużej różnorodności kształtów oraz rozmiarów sprawia, że łatwo można ją wkomponować do większości łazienek i dużych i małych. W tych, w których nie trzeba liczyć każdego centymetra podłogi warto postawić na nowoczesne wanny wolnostojące czy też wanny z hydromasażem asymetryczne, które dodatkowo cieszą oko niebanalną formą. Idealnym dopełnieniem modnej łazienki są kabiny prysznicowe New Trendy z parownicą, które pozwalają stworzyć w zaciszu domowym oazę spokoju, relaksu, swego rodzaju centrum SPA & WELLNESS.

Jakie kabiny prysznicowe New Trendy są na czasie?

Obecnie, choć na rynku nie brakuje modeli kabin prysznicowych New Trendy opartych na głębokich brodzikach, dużo większym zainteresowaniem i uznaniem klientów cieszą się niskie brodziki i kabiny prysznicowe New Trendy w systemie walk-in. Sam natrysk wyposażony często jest poza parownicą w dysze do hydromasażu, dołożone ma funkcje koloroterapii i aromaterapii.

Na co dzień korzystanie z kabin prysznicowych New Trendy pozwala oszczędnie gospodarować zużyciem wody. Możliwość poddania się rekreacyjnej kąpieli w nowoczesnych wanien z profilowanym siedziskiem, zagłówkiem pod głową pozwala wyciszyć umysł, zregenerować ciało po ciężkim dniu pracy. W przypadku małych pomieszczeń można pomyśleć o zrezygnowaniu z oddzielnych kabin prysznicowych New Trendy i wanny, instalując nowoczesne wanny z funkcją prysznica. Pełnowymiarowa wanna da przyjemność i wygodę kąpieli, a parawan nawannowy pozwoli wziąć szybki prysznic.